rozwoj dziecka jakie zabawki

rozwoj dziecka jakie zabawki w tym przypadku piłkarskiego specyficzny charakter.

Prawo stosunek masy maszyny do swobodnego treningu jest niezbędna. Co ważne, jest to również bardzo ważne, które maszyny są wykorzystywane, a które darmowe ćwiczenia wagowe są stosowane do specyficznych siła sport i programem ćwiczeń.

Mówię moim studentom, szczególnie sportowców piłkarskich trenuję, bo wszyscy myśleli, że po prostu „miał” na ławce, tak jak można wierzyć pewien suplement diety jest najlepszy, że po raz pierwszy włożyli ławę na 50-stoczni linia bym pozwolił im ławki.http:/www.mojaportugalia.com Oczywiście, kiedyś taką samą analogią dla każdego sportowca, w każdym sporcie trenowałem.

Przesłanie jest takie same, ćwiczenia sportowe specyficznych, włączając odpowiednie wnioski i / lub ruchy ma większe znaczenie niż Ile można ławce.

Co ciekawe, wszyscy uczono, że ćwiczysz w określony sposób, i że niektóre ćwiczenia powinny być włączone do dowolnego programu treningu. Ten rodzaj myślenia jest, po prostu, nie tak!

Dodatkowo, maszyny same w sobie są tak samo złe. Znowu, nie musi być równowaga pomiędzy maszynami i hantlami w dowolnym programie ćwiczeń.

Teraz upewnij się, że co najmniej jeden dzień w tygodniu program ćwiczeń, przynajmniej część sportu specyficzne trening siłowy jest ujemna lub ekscentryczny trening. Ekscentryczny lub ujemna trening powinien być wysokiej intensywności, ciężki, wagi wolnego treningu.

rozwoj dziecka jakie zabawki

Dodatkowo, jeden trening powinien być, co nazywam się „stożka” treningu, co oznacza, że ??podczas pracy z ciężkich na światło i wreszcie zakończyć porażki.

Trzeci trening, a każdy z tych ćwiczeń powinna być taka sama część ciała treningu, powinno być „piramida” treningu i powinna przejść od lekkich do ciężkich.

Ta sama część ciała lub połączenie części ciała przerabia się 3 razy w tygodniu.

Jak w:

W poniedziałek rano: Górna część ciała „stożkujących na niepowodzenie” (klatka piersiowa, plecy, triceps, abs, łydki, przedramiona)

– autor artykułu