rozwoj dziecka tydzien po tygodniu

rozwoj dziecka tydzien po tygodniu

Czy Rest Pauza Szkolenie nadal popularne

Zabawna pytano mnie na drugi dzień przez potencjalnego klienta … Czy reszta szkolenia pauza popularne?

Poproszono mnie wiele pytań w przeszłości na temat skuteczności i wykonanie niektórych technik wysokiej intensywności, ale nigdy o jego popularności.

Mike Mentzer jeszcze w latach 70-tych spopularyzowana (nie jest znowu to słowo) Reszta szkolenia pauza dla kulturystyki. Do tej pory było wiadomo, ale nie stosowane w świecie kulturystyki … przynajmniej nie przez wielu. To jest już od połowy 1940 roku, a jego skuteczność, przynajmniej skuteczność pojedynczych maksymalnych powtórzeń w kształtowaniu siły, a tym samym wielkość mięśni, został wykorzystany przez siłaczy dziesięcioleci.

Reszta pauza jest niezwykle skuteczny dla zaawansowanych sportowców, którzy mogą trafić do impasu w toku i ma zdolność do skupienia się na wywieranie maksymalnej intensywności wysiłku za pomocą tylko jednego przedstawiciela. To nie jest dla ludzi o słabych nerwach lub dla początkujących, którzy jeszcze doskonalić swoje umiejętności koncentrować się będzie ukończyć chwilowym zaniku mięśni. Jest to jednak dla doświadczonych sztangista którego doświadczenie z właściwego stylu ćwiczeń i wykonanie jest zainteresowana, ponieważ siła od pierwszego rep jest wysoka.

W większości programów ćwiczeń zawierające liczbę powtórzeń, pierwszy przedstawiciel z zestawu jest najbezpieczniejszym, ponieważ nie jest niczym więcej niż tylko rozgrzewka … jak każdy kolejny rep aż do ostatniego prawie niemożliwe taki, który stawia w ruchu mechanizm wzrostu organizmu. Problem z wielu zaawansowanych sportowców jest to, że ponieważ już opracowane dużo masy i siły, zapotrzebowanie na ich ciała dostępnych środków jest bardzo wysoka, co ulega ograniczeniu. Aby to udowodnić, umieścić początkujący stronne siebie z zaawansowanym kulturystą.

– autor artykułu