rozwoj dziecka brazelton chomikuj

rozwoj dziecka brazelton chomikuj

Dłuższe okresy odpoczynku są potrzebne razem z wystarczających węglowodanów są obecne w diecie, aby napędzać te treningi. Dobrze zbilansowana dieta jest konieczna. Glikogen jest potrzebne wysokie skurcze natężenia tego typu treningu.

Ponieważ jest to bardzo intensywny trening, powinno być krótkie i rzadkie. Poniżej znajduje się przykład odpowiednio zaprojektowane odpoczynek pauza rutynowego treningu podzielona na trzy treningi.

UWAGA: Każdy trening będą wykonywane z 4 powtórzeń, każdego ciężaru maksymalnego, z 10 sekund między każdym rep i do 15 dnia ostatniego rep. Można też sobie pomocy partnera treningowego, aby zakończyć powtórzeń 2-4, jeśli nie na własnej woli lub zmniejszenia ciężaru odpowiednio, aby upewnić się każdy rep jest maksymalna. Niektóre eksperymenty konieczne jest w pierwszej kolejności.

WO 1- klatki piersiowej, ramion, Biceps

Peck Deck

Nautilus lub Hammer Bench

Nautilus uderzeń bocznych

Szeroki chwyt pionowe Wiersze z kablem – odbywa się w regularny sposób na niepowodzenie – 6-10 powtórzeń

Nautilus lub Hammer loki

———————————

WO 2 – Powrót i triceps

Nautilus swetry

rozwoj dziecka brazelton chomikuj

Podbródki lub Pulldown (dłonie skierowane w stronę użytkownika)

Martwy ciąg – odbywa się w sposób regularny – 5 powtórzeń max

Nautilus tri Przedłużanie lub rozwijane do dołu

Zamknij Grip Ławki – odbywa się w sposób regularny – 6-10 powtórzeń

———————————

WO 3 – Nogi

noga Rozszerzenia

Leg Press i Squat – (w przypadku braku bezpieczeństwa partner treningowy pierwsze, zawsze zatrudnić stojak zasilania czy prosty zestaw kuca przystankach jeden przedstawiciel przed awarii)

Leg Curl

Calve Podnieść

Jak wspomniano powyżej, z powodu skoku intensywności … podczas gdy stosując ten rodzaj treningu lub jakiegokolwiek treningu HIT, reszta jest najważniejsza.
http://opakowania-wroclaw.pl/
– autor artykułu